Ksiegowosc w firmie gastronomicznej

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i jedzącej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo oryginalnych odbiorców, trzyma je zawsze uniwersalność i umiejętność obsługi. Co znacznie ważne, są one dopasowane do prawidłowych przepisów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najważniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do firm prowadzących całą księgowość, kiedy i instytucji płacących się w budowie księgi przychodów i rozchodów czy na bazie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest dużą gamę funkcji potrzebnych do prawidłowego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem bardzo łagodnym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z układem nie sprawi problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Ten projekt w porównaniu z nowymi daje znacznie większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. budować swoje raporty i wydruki, na inny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych cech z zastosowaniem tzw. pól własnych, czy te rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa istnieje też realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były spłacone w okresie; ewidencja środków trwałych, a też wartości wewnętrznych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS także możliwość eksportu do Płatnika.