Przygotowania do slubu 2015 youtube

Planowanie ślubu Dla każdego człowieka dzień ślubu jest pełnym doświadczeniem. I nie chce toż z tego czy ślub mamy z intelektu czy stanowi to znane największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I stawało się. Mój wieloletni narzeczony w efekcie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego niesamowitego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to główne sprawy o jakich pomyśleliśmy. Nie zakładaliśmy jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli chodzi o suknię ślubną więc ją po prostu zamówiłam. Od dawna wiedziałam jaką chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w biznesach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły gość nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bo w nim jako sądził, najlepiej się czuł. Dodatki i poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W związku z obecnym obrączki ślubne też musiały być zachowane w obecnym stylu. Wymyśliliśmy, iż bierze więc żyć powiązanie jasnego oraz czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą gotowe do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na etap narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To prawdopodobnie nowa popularność oraz polityka na przyzwyczajenie palców do różnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie obecne będzie niczym kolejny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to oczywista nowość. Wszak który klient chce mieć lekarstwo na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dzielnie przechodzili w ostatnich obrączkach. Mój przyszły mąż chodził i stukał tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i oczywiście o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I chwalił się wszystkim kumplom. Były same inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub natomiast ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że było ją przekonać, iż to też nie są te dobre obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował również ona w niniejszym wariactwie działać nie będzie. Ale obiecała, że na konkretny ślub przyjdzie. W obrębie odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były doskonałe. Właśnie takie które zamówiliśmy. Obecnie nie mogliśmy się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w rezultacie nadszedł ten znany dzień. Pogoda była doskonała, słońce świeciło, co pewnie jest czystym zwiastunem na dola. Nie uważam żadnych przesądów, natomiast tenże niezwykle mi się spodobał. Kościół był idealnie, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej mamy i siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w skutku te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli szybko człowiekiem i żoną. Stanowili znacznie pożądani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i imprezom nie było tyłu. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Zatem istniał tak piękny dzień.