Sklep miesny marki

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź same sklepu zajmującego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok użytkowników w wagach witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zachęcają do zakupów, a wraz dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do krojenia zarówno wędlin, jak i serów. Są ostatnie tradycyjne krajalnice grawitacyjne, jakie stały zaopatrzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta także urządzona stanowi w kanał drenażowy, a także podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią stanowić myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest mocno ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na konkretne kiedy również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a też serów. Idealnie nadaje się do cięcia takich rezultatów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Ale w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a również możliwość zapisu sposobu ich robienia w organizacji programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego artykułu do 4 stosów jeden wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została przygotowana z najszerszej klas produktów, a całkowicie z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia kupią na usprawnienie pracy do określonego produktu. I wyposażona jest w stół dany do odkładania pokrojonych plasterków.